Hakkımızda

Firma hakkında genel ve kurumsal bilgiler

1987 yılında şirket müdürümüz Rıza GÖKTAŞ tarafından kurulan Alkim yaklaşık 30 yıllık tecrübesiyle sağlık sektörüne hizmet vermektedir.

Merkezi Ankara'da bulunan Alkim, Türkiye genelinde örgütlenmiş bayi ağı ile, bilimsel ve etik değerlerin bilincinde çalışmalarını sürdürmektedir. Gerek iç piyasadan gerekse ithalat yoluyla temin etmiş olduğu tıbbi malzemeleri ihaleler yoluyla tüm sağlık kurumlarına, il sağlık müdürlüklerine, devlet, üniversite ve özel hastanelere satmaktadır.

Genel hizmet alanı mikrobiyoloji, biyokimya, seroloji, immünohematoloji, kan merkezleri ve patoloji labaoratuarlarında klinik teşhis ve tedaviye yönelik malzemelerin satışı olan firmamızın ürün portföyünde; diagnostik ürünler, kan grupları, hızlı kaset testler, gıda kontrol laboratuarları için sarf malzemeleri, hazır ve seçici besiyerleri, antibiyogram duyarlılk diskleri, vakumlu kan alma tüpleri ve iğne uçları, cam ve plastik laboratuar malzemeleri, bakteri suşları ve diğer tespite ilişkin kitler yer almaktadır.

Ürünler, miatlı olmaları ve belli ısılarda saklanmaları gerekliliğinden dolayı oldukça hassastır. Alkim ürünlerin fabrikadan çıkışından sonra tüketiciye sorunsuz ulaşmaları için titizlik ve özveri ile çalışmaktadır.

Firmamızın ana amacı, bu ürünlerin tedarik edilmesi ve uygulanması konusundaki birikimimizi, ilerleyen teknoloji ile birleştirerek kaliteli, güvenilir hizmet vermek ve bilimsel anlamda çözümler üretmektir.

Alkim, sağlık sektörüne en iyi hitap edecek kaliteli ve ucuz tıbbi malzemelerin temsilcilikleri ile rakipsiz gelişim ve yükselişine devam etmektedir.

Sizlere hizmet vermek umuduyla...